Spiegelau Dekantér Loop

Spiegelau Dekantér Loop

Cena: 2099.00 CK

Buďte hraví s dekantérem Loop z dílny bavorských skláren Spiegelau.

Již na první pohled je dekantér Loop s kulatým otvorem v hlavní části opravdovým unikátem, který ocení zejména milovníci neotřelého stylu a originality. Specifický tvar dekantéru nechá nádherně vyniknout všem vizuálním charakteristikám vína. Otvor v karafě bezpochyby zaujme vaši pozornost, odlesky a odstíny červeného i bílého vína budete díky tomu vnímat ještě intenzivněji.

Křišťálový dekantér Loop z tence foukaného skla s kulatým otvorem byl navržen ve spolupráci s věhlasnými someliéry a restauratéry. Víno v něm krásně dýchá. Elegantní úzké hrdlo se směrem k okraji rozšiřuje, což nejen dotváří celkový vzhled karafy, ale také usnadňuje nalévání vína bez rizika rozlití.

V dekantéru oblých linií a křivek můžete dekantovat červená i bílá vína, která rozvinou všechna svá aromata a buket. Zejména červené víno vypadá v dekantéru naprosto jedinečně, jelikož kontrast syté barvy a otvoru ve skle je intenzivnější. Hra vůní, chutí a barev začíná!

 • Dekantér/karafa na víno o objemu 1550 ml
 • Oblé tvary korunované kruhovým otvorem uvnitř těla karafy
 • Čistý, moderní design snadno zkombinujete s jakýmkoli stylem
 • Rozšiřující se okraj pro snadné nalévání/vylévání tekutiny
 • Možnost dvojího úchopu: za hrdlo či za tělo
 • Lze využít i jako stylovou karafu na vodu a další nápoje
 • Zářivé, průzračné křišťálové sklo
 • Zvýšená odolnost proti rozbití
 • 100% bezpečné mytí v myčce
 • Ohleduplné k životnímu prostředí
 • Upozornění: Dekantér je vhodný pro klasické lahve o objemu 750 ml. Pro dosažení toho nejlepšího výsledku při dekantaci do nádoby nenalévejte více vína!

  Proces dekantace znamená přelití vína z jedné nádoby, tj. z původní lahve, do nádoby druhé, tj. do dekantéru či džbánku. Dekantaci je možné provádět nejen u červených, ale také u bílých vín. Navzdory názoru, že dekantace je vhodná jen pro zralá červená vína, která jsou typická usazeninami na dně lahve, má svůj význam i u vín mladých – pro tzv. nadechnutí.

  Víno se díky dekantaci dostává do většího kontaktu s kyslíkem, díky čemuž dochází ke zvýraznění jeho jednotlivých chuťových vrstev a aromat, víno je jemnější. V dekantéru víno také nádherně zvýrazní své vizuální charakteristiky a do svého požitku z něj tak zapojíte všechny smysly. Víno dekantujte přibližně 15 minut před jeho podáváním.

  Sklárna Spiegelau nabízí pestrou paletu nejrůznějších karaf, džbánků a dekantérů. Na své si přijdou milovníci střídmého a čistého designu, experimentátoři vyhledávající odvážné a neotřelé kousky i tradicionalisté oceňující klasiku, otisk ruční práce a řemeslný um.

  Německá značka Spiegelau s téměř 500letou tradicí zpracování křišťálu nabízí pestrou paletu sklenic na víno, degustační sklenice, speciální sklenice pro konkrétní typ lihovin či sklenice na nealkoholické nápoje pro denní použití. Velmi známá je však zejména pro své jedinečné sklenice na pivo. Sortiment zahrnuje též řadu dekantérů, džbánků a karaf.

  Prvotřídní kvalitu sklenic Spiegelau zaručuje kombinace výrobních postupů a technického know-how. Sklenice jsou také extrémně odolné: nezávislá laboratoř garantuje, že i po 1500 cyklech v myčce na nádobí zůstávají bez škrábanců a poškození a neztrácí lesk.

  Za dlouhou životností a odolností sklenic vůči rozbití se z velké částí skrývá tzv. Platinum Glass proces. V průběhu výroby prochází roztavené sklo poplatinovanými trubkami, díky čemuž jsou odstraněny veškeré nečistoty a nesrovnalosti. Výsledkem této relativně nákladné technologie jsou sklenice pozoruhodně snoubící eleganci, funkčnost a trvanlivost.

  Všechny sklenice Spiegelau jsou vyráběny z bezolovnatého křišťálu se speciálním složením, které zaručuje dlouhou trvanlivost, odolnost vůči mytí v myčce i vůči rozbití a také větší lesk oproti sklenicím vyráběným z levnějších variant skla.

  Spiegelau Dekantér Loop eshop >>  Další zboží:

  Blomus Koupelnová předložka malá PIANA 55 x 55 cm světle šedá

  Blomus Koupelnová předložka malá PIANA 55 x 55 cm světle šedá

  Koupelnová předložka ze série PIANA od značky Blomus je vyrobena z kvalitní bavlny, která je hebká a príjemná, navíc dobře saje vlhkost. Konec studené podlahy v koupelně! Koupelnová předložka PIANA: Vyrobena z kvalitní bavlny Roz.. zjistit více >>
  Spiegelau Dekantér Up & Down

  Spiegelau Dekantér Up & Down

  Patříte mezi milovníky neotřelých tvarů, v předmětech rádi hledáte skryté možnosti či nové funkce a rádi překvapujete své okolí? Pak je dekantér Up & Down z dílen bavorských skláren Spiegelau navržený ve spolupráci se špičkovými someliéry a restauratéry určen práv.. zjistit více >>
  Blomus Sada 2 hrnků na čaj s podšálky Mio světle šedá 0,17 l

  Blomus Sada 2 hrnků na čaj s podšálky Mio světle šedá 0,17 l

  Sada obsahuje: 2x hrnek na čaj 2x podšálekSet hrnků a podšálků ze série MIO od značky Blomus si oblíbí každý milovník čaje. Jednoduchý design zvýrazňuje harmonický kontrast matných vnějších ploch s lesklým vnitřkem. Ideální na podává.. zjistit více >>
  Spiegelau Dekantér velký Pisa

  Spiegelau Dekantér velký Pisa

  Kdo by neznal šikmou věž v Pise? Tato světoznámá historická památka postavená z bílého mramoru se v toskánském městě Pisa naklání ke straně již po mnohá staletí. Svou "nedokonalostí" inspiruje umělce a přitahuje pozornost dodnes. Byť je věž až nebezpečně šikmá, je .. zjistit více >>
  Blomus Koupelnová předložka TWIN 60 x 100 cm tmavě hnědá

  Blomus Koupelnová předložka TWIN 60 x 100 cm tmavě hnědá

  Koupelnová předložka ze série TWIN od značky Blomus je vyrobena z kvalitní bavlny a navíc je použitelná z obou stran - jedna strana s měkkými smyčkami, druhá sametově hebká, takže je jenom na vás, jaký povrch zvolíte a co je bude to pravé pro vaše nohy. Ko.. zjistit více >>  sleva domácnost slevy