JURA Napěňovač mléka

JURA Napěňovač mléka

Cena: 1390.00 CK

Švýcarská společnost JURA je výrobcem nejlepších kávovarů s integrovaným mlýnkem. Navíc se jako jediná na světě specializuje na automatické kávovary pro přípravu kávových specialit – jak jinak než z čerstvě namletých kávových zrn. Ta dodají nápojům lepší a rozmanitější chuť i aroma. Švýcarská kvalita spojená s inovací – to jsou inteligentní kávovary JURA.

Napěňovač mléka JURA pro výrobu lahodných kávových specialit s mlékem umožňuje napěnění mléka jedním stiskem tlačítka. V první fázi je mléko našleháno na standard baristů. Ve druhé fázi se pak mléko nasaje a zahřívá. Revoluční technologie jemné pěny JURA zajistí jemnou mléčnou pěnu s dlouho trvající konzistencí.

Díky napěňovači/cappuccinátoru JURA si můžete v pohodlí domova vychutnat lahodné cappuccino, latte macchiato nebo připravit pro děti výbornou domácí čokoládu a horké kakao. Napěňovač je kompatibilní se všemi kávovary JURA vybavenými Connector System©, tedy pro kávovary řady C, E a J.

 • Vyrobí lahodnou mléčnou pěnu a horké mléko
 • Revoluční technologie mléčné pěny s dlouho trvající konzistencí
 • Opatřen vyměnitelnou mléčnou výpustí
 • Údržba:

 • Pokud jste připravovali horké mléko či mléčnou pěnu, je nutné napěňovač čistit každý den po použití.
 • Mléčnou výpust je z hygienických důvodů nutno měnit cca každé 2 měsíce.
 • Pro zaručení 100 % efektivity čištění používejte, prosím, pouze originální čisticí prostředek mléčných cest.
 • Tradiční švýcarská značka luxusních spotřebičů do domácnosti JURA se posledních 30 let věnuje výlučně výrobě a inovacím na poli automatických kávovarů. Její první kávovar spatřil světlo světa už v roce 1937. Od té doby se společnost JURA stala světovým lídrem v oblasti inovací kávových automatů pro přípravu kávy a kávových specialit. Působivé úspěchy potvrzené mnoha mezinárodními oceněními činí ze společnosti JURA odborníka na výrobu plnoautomatických kávovarů a poskytují záruku kvality a spolehlivosti. V současnosti prodává své špičkové designové kávovary JURA spokojeným zákazníkům v 50 světových zemích.

  Příprava Latte Macchiata:

 • Latte Macchiato je velmi oblíbenou kávovou specialitou s typickým pruhováním jednotlivých vrstev. Jeho příprava je na kávovarech JURA velice snadná. Potřebujeme 250 ml mléka (o teplotě 4 °C) a čerstvé espresso.
 • Základem nápoje je mléčná pěna, kterou necháme napěnit pomocí napěňovače mléka / cappuccinátoru do nerezové konvičky na mléko (případně přímo do sklenice na latte). Pěna musí vždy stékat po stěně konvičky (sklenice), zamezí se tak tvorbě velkých bublin.
 • Mléčnou pěnu pomalým krouživým pohybem konvičky promícháme a nalijeme do sklenice. Pěna by měla sahat až do výše 0,5–1 cm pod okraj sklenice. Před nalitím kávy do mléčné pěny je třeba dodržet asi 20vteřinovou pauzu, kdy se oddělí tekuté mléko od mléčné pěny.
 • Do malé konvičky na kávu připravíme silnější espresso o objemu cca 30–50 ml (podle vaší chuti). Espresso naléváme do sklenice s mlékem pomalu, středem pěny. Je časté, že se vlitím kávy utvoří tři vrstvy, které jsou bonusem, nikoliv však nutností. Přejeme dobrou chuť!
 • JURA Napěňovač mléka eshop >>  Další zboží:

  Peugeot Mlýnek na kávu z bukového dřeva tmavě šedý COTTAGE

  Peugeot Mlýnek na kávu z bukového dřeva tmavě šedý COTTAGE

  Dodáván v dárkovém balení.Řada COTTAGE je elegantní sérií mlýnků Peugeot inspirovanou relaxováním na francouzském venkově. Mlýnek na kávu je určen k mletí pražených kávových zrn. Umletá káva padá do výsuvného šuplíku vybaveného speciální pružinkou, která zab.. zjistit více >>
  Peugeot Mlýnek na kávu z bukového dřeva ANTIQUE

  Peugeot Mlýnek na kávu z bukového dřeva ANTIQUE

  Série mlýnků ANTIQUE symbolicky představuje dlouhou historii, která je s jejich výrobou spjata. Dvě století výjimečných dobrodružství se zrcadlí v patině starých časů. Pečlivě vybrané kusy dřeva nalezené přímo ve francouzských lesích a jedinečná kresba dřeva působ.. zjistit více >>
  JURA Nádoba pro čištění mléčných cest

  JURA Nádoba pro čištění mléčných cest

  Nádoba pro čištění mléčných cest švýcarské společnosti JURA je praktickým pomocníkem pro čištění kávovarů JURA. Důmyslný dvoukomorový kontejner nahrazuje dvě nádoby na čištění. Pro ještě snazší použití je ryskou vyznačeno množství potřebného čističe a vod.. zjistit více >>
  Stelton Ohřívač konvice na čaj Theo nordic

  Stelton Ohřívač konvice na čaj Theo nordic

  Kolekce Theo je vyrobena z rustikální, texturované kameniny. A jinak tomu není ani u tohoto stylového ohřívače. Ten udrží vaši konev čaje v optimální teplotě pro louhování i servírování a kromě toho ho lze využít např. i na nádobu s omáčkami.   .. zjistit více >>
  JURA Termoizolační nerezová nádoba na mléko 0,6 l

  JURA Termoizolační nerezová nádoba na mléko 0,6 l

  Termoizolační nerezová nádoba na mléko švýcarské společnosti JURA v elegantním designu je praktickým doplňkem ke kávovarům JURA. Mléko udrží chladné až po dobu 8 hodin tak, abyste si mohli vychutnat perfektní mléčnou pěnu a chutné kávové speciality s mlékem v průběhu .. zjistit více >>  sleva domácnost slevy