JURA Filtr CLARIS White - 399.00 eur

JURA Filtr CLARIS White

Cena: 399.00 CK

Filtr CLARIS White pro kávovary JURA představuje nezbytnou ochranu proti vápníku. Filtrační patrona CLARIS zabraňuje usazení vodního kamene v topném tělese a to bez použití chemických přísad. Odstraněním těžkých kovů a dalších nežádoucích látek se výrazně zlepší chuť pitné vody. Takto kvalitní voda pak umožňuje přípravu dokonalé kávy a kávových specialit.

Životnost filtru CLARIS je zhruba dva měsíce (nebo 350 káv), v závislosti na tvrdosti vody. Kávovar automaticky upozorní na nutnost výměny filtru. S výměnou doporučujeme neotálet, aby nedošlo k zanesení kávovaru vodním kamenem. Filtr CLARIS White nahrazuje starší model filtru CLARIS Impressa. Je určen pro kávovary série Impressa, které nemají modrý kryt filtru v nádržce na vodu.

 • Ochrana před vodním kamenem
 • Prodlužuje životnost kávovarů JURA
 • Kávovar není třeba odvápňovat
 • Plněn organickým materiálem bez chemických přísad
 • Zbavuje vodu látek, jež poškozují chuť nebo vůni vody
 • Zachovává ve vodě důležité minerály a fluoridy
 • Účinnost filtru cca 2 měsíce
 • Rychlá a jednoduchá výměna
 • Pro kávovary IMPRESSA vyrobené před datem 2010
 • Tradiční švýcarská značka luxusních spotřebičů do domácnosti JURA se posledních 30 let věnuje výlučně výrobě a inovacím na poli automatických kávovarů. Její první kávovar spatřil světlo světa už v roce 1937. Od té doby se společnost JURA stala světovým lídrem v oblasti inovací kávových automatů pro přípravu kávy a kávových specialit. Působivé úspěchy potvrzené mnoha mezinárodními oceněními činí ze společnosti JURA odborníka na výrobu plnoautomatických kávovarů a poskytují záruku kvality a spolehlivosti. V současnosti prodává své špičkové designové kávovary JURA spokojeným zákazníkům v 50 světových zemích.

  JURA Filtr CLARIS White eshop >>  Další zboží:

  JURA Filtr CLARIS Blue

  JURA Filtr CLARIS Blue

  Filtr CLARIS Blue pro kávovary JURA představuje nezbytnou ochranu proti vápníku. Filtrační patrona CLARIS zabraňuje usazení vodního kamene v topném tělese a to bez použití chemických přísad. Odstraněním těžkých kovů a dalších nežádoucích látek se výrazně zlepší chu.. zjistit více >>
  JURA Filtr CLARIS Smart

  JURA Filtr CLARIS Smart

  Filtr CLARIS Smart pro kávovary JURA představuje nezbytnou ochranu proti vápníku. V případě CLARIS Smart však filtr díky moderní technologii RFID (Radio-frequency Identification) komunikuje přímo s kávovarem. Funguje na principu vzestupného proudu, filtruje vždy jen takové množst.. zjistit více >>  sleva domácnost slevy